M+S Logo

M+S d.o.o. - uvoz, zastupstva i daljnja prodaja uređaja i opreme za distribuciju zemaljskih, satelitskih i kabelskih signala te pripadajuća antenska oprema.
Zastupstva za RH - AXING, FAGOR ELECTRONICA, PROMAX.
Distributer za RH - TELESYSTEM, MTI, TRANSMEDIA, MINWA, CLICKTRONIC, TECXUS, GOOBAY.

CLICKTRONIC
  Web element Početna Web element O nama Web element Novosti Web element Recenzije Web element Izdvojeni proizvodi Web element Proizvodi na akciji Web element Podrška Web element FAQ Web element Kontakt  
Image

Tražilica:

Upišite traženi pojam
Izaberite kategoriju

Košarica

Broj artikala: 0
Ukupna cijena: 0,00kn

Spacer

Prodajni asortiman

Download cjenika Download cjenika

 

Proizvodi

[<< 2. Kabeli, konektori i adapteri]

CAT5E CAT6 CAT6A CAT7 kabeli i pribor

Podkategorije
Mrežni optički kabeli - Fiberoptic network cable

Naziv artikla: Mrežni optički kabeli - Fiberoptic network cable

Opis: Fiber optical network cable (laser optimized)
Multimode (50/125µ) duplex
* equipped on both ends with an LWL-plug and the cable sheath is halogen-free
* designed for use in offices, industry, and computer centers
* the cable sheath is halogen-free and flame retardant
* each cable includes a test protocol
* equipped on both ends with an LC-duplex connector, including protective dust cover

Multimode (OM4) Violett / Multimode (OM3) Aqua
LWL cable , LC plug (UPC)/LC plug (UPC)
LWL cable , LC plug (UPC)/SC plug (UPC)
LWL cable , LC plug (UPC)/ST plug (UPC)
LWL cable , SC plug (UPC)/SC plug (UPC)
LWL cable , SC plug (UPC)/ST plug (UPC)
LWL cable , ST plug (UPC)/ST plug (UPC)

Razne dužine dostupne po narudžbi - od 0,50 m do 20,0 m

Mrežni optički kabeli - Fiberoptic network cable

Naziv artikla: Mrežni optički kabeli - Fiberoptic network cable

Opis: Fiber optical network cable (LED optimized)
Multimode (50/125µ) duplex
* equipped on both ends with an LWL-plug and the cable sheath is halogen-free
* designed for use in offices, industry, and computer centers
* the cable sheath is halogen-free and flame retardant
* each cable includes a test protocol
* equipped on both ends with an LC-duplex connector, including protective dust cover

Multimode (OM2) Orange
LWL cable , LC plug (UPC)/LC plug (UPC)
LWL cable , LC plug (UPC)/SC plug (UPC)
LWL cable , LC plug (UPC)/ST plug (UPC)
LWL cable , SC plug (UPC)/SC plug (UPC)
LWL cable , SC plug (UPC)/ST plug (UPC)
LWL cable , ST plug (UPC)/ST plug (UPC)

Razne dužine dostupne po narudžbi - od 0,50 m do 20,0 m

Izdvojeni proizvod

Naziv artikla: koax kabel 75ohm ≥ 80dB 2shield 6,7mm FAGOR CCF017A-100

Cijena (MPC): 220,00kn

koax kabel 75ohm ≥ 80dB 2shield 6,7mm FAGOR CCF017A-100

Proizvod na akciji

Naziv artikla: DVB-T DIA42 sobna FULL HD DVB-T/DVB-T2 antena, 42/38dB

Cijena (MPC): 350,00kn

AKCIJA (MPC): 195,00kn

DVB-T DIA42 sobna FULL HD DVB-T/DVB-T2 antena, 42/38dB

Newsletter

Ukoliko se želite prijaviti za primanje obavijesti o novim proizvodima i uslugama putem maila, pošaljite nam ovim putem svoju e-mail adresu.

E-mail adresa:

E-mail adresa (potvrda):