M+S Logo

M+S d.o.o. - uvoz, zastupstva i daljnja prodaja uređaja i opreme za distribuciju zemaljskih, satelitskih i kabelskih signala te pripadajuća antenska oprema.
Zastupstva za RH - AXING, FAGOR ELECTRONICA, PROMAX.
Distributer za RH - TELESYSTEM, MTI, TRANSMEDIA, MINWA, CLICKTRONIC, TECXUS, GOOBAY.

CLICKTRONIC
  Web element Početna Web element O nama Web element Novosti Web element Recenzije Web element Izdvojeni proizvodi Web element Proizvodi na akciji Web element Podrška Web element FAQ Web element Kontakt  
Image

Tražilica:

Upišite traženi pojam
Izaberite kategoriju

Košarica

Broj artikala: 0
Ukupna cijena: 0,00kn

Spacer

Prodajni asortiman

Download cjenika Download cjenika

 

Proizvodi

[<< 1. Antenska oprema i sustavi]

OPTIKA AXING - satelit putem optike

[1] [2]
OPTIKA LNB RAZVOD, AXING PREMIUM LINE

Naziv artikla: OPTIKA LNB RAZVOD, AXING PREMIUM LINE

Šifra artikla: OPTIKA AXING PRIMJER

Opis: SATELIT PUTEM OPTIKE AXING
Distribucija satelitskog i zemaljskog signala putem optike omogućuje dijeljenje signala na velikim udaljenostima.
Moguće je povezivanje više zgrada sa jednom zajedničkom antenom. Na cetralnom mjestu signal sa satelitske antene se putem optičkog lnb-a OCO1- ili optičkog seta lnb-a i transmitter-a OCO2-00 koji povezuje i DVB-T, FM i DAB, pretvara u optički signal prenosi na jednu ili više udaljenih lokacija. Tamo se putem optičkih konvertera OPU14-00 quatro /-01 OPU15-00 quad pretvara iz optičkog signala u SAT ili zemaljski signal te dalje distribuira direktno ili putem multiswitch-a, ili glavne stanice na više stotina priključaka.

 OPTIKA AXING prijenos satelitskog signala optikom

Naziv artikla: OPTIKA AXING prijenos satelitskog signala optikom

Šifra artikla: OPTIKA

Opis: OPREMA ZA PRIJENOS SATELITSKOG SIGNALA PUTEM OPTIKE
OCO1-00 Optički LNB
OCO2-00 Optički LNB set: SAT/DVB-T/DAB/FM
OPU14-00 Optički QUATRO konverter sa ispravljačem
OPU14-01 Optički QUATRO konverter
OPU15-00 Optički QUAD konverter
OVE2-01 Optički razdjelnik na 2 FC / PC
OVE3-01 Optički razdjelnik na 3 FC / PC
OVE4-01 Optički razdjelnik na 4 FC / PC
OVE8-01 Optički razdjelnik na 5 FC / PC
OZU1-00 optička spojnica FC / PC
OZU2-05 optički atenuator FC / PC 5dB
OAK001-02 Optički kabel FC/PC 1m,
OAK005-01 Optički kabel FC/PC 5m, armiran
OAK005-02 Optički kabel FC/PC 5m
OAK010-01 Optički kabel FC/PC 10m, armiran
OAK010-02 Optički kabel FC/PC 10m
OAK020-01 Optički kabel FC/PC 20m, armiran
OAK020-02 Optički kabel FC/PC 20m
OAK030-01 Optički kabel FC/PC 30m, armiran
OAK030-02 Optički kabel FC/PC 30m,
OAK050-01 Optički kabel FC/PC 50m, armiran
OAK050-02 Optički kabel FC/PC 50m,
OAK100-01 Optički kabel FC/PC 100m, armiran
OAK100-02 Optički kabel FC/PC 100m
OAK200-01 Optički kabel FC/PC 200m, armiran
OAK200-02 Optički kabel FC/PC 200m
Pogledajte na slijedećem linku: SATELIT I ZEMLJA PUTEM OPTIKEhttp://download.axing.com/BAs/BA_OPU-14_15-xx.pdf

OCO 2-00 optički LNB set: SAT/DVB-T/DAB/FM

Naziv artikla: OCO 2-00 optički LNB set: SAT/DVB-T/DAB/FM

Šifra artikla: OCO2-00

Opis: optički LNB, optički transmiter ulaz SAT, ulaz DVB-T/DAB/FM; izlaz optički 2x
optical LNB, optical Transmitter with terr. input (FM/DVB-T/DAB) and 2 optical outputs in 1310 nm technology
Transmitter IP65 for outdoor use
2 m N coaxial cable
plug in power supply
water protection for FC/PC connectors
FC/PC terminator

OCO1-00 optički LNB

Naziv artikla: OCO1-00 optički LNB

Šifra artikla: OCO1-00

Opis: Optički LNB pretvara pretvara signal jednog satelita u optički signal
Optical LNB - optical output in 1310 nm technology
four SAT polarities are stacked and transmodulated to 950…5450 MHz
this band is then frequency modulated optically
with 12V power supply
Primjer instalacije OCO / OPU

optički converter QUAD AXING premium OPU15-00

Naziv artikla: optički converter QUAD AXING premium OPU15-00

Šifra artikla: OPU15-00

Opis: optički konverter pretvara optičke signale sa OCO1-00/2-00u u SAT / ZEM signale.
Izlaze spajamo direktno na 4 prijemnika ( 4 x SAT uklj.FM/DAB/DVB-T )
Napajanje putem prijemnika ili preko vanjskog napajanja SZU99-22
Opical quad converter transmodulates optical signals to SAT IF signals
to connect four receivers directly
power feeding by the receivers

optički converter QUATRO + TERR OPU14-00 AXING

Naziv artikla: optički converter QUATRO + TERR OPU14-00 AXING

Šifra artikla: OPU14-00

Opis: optički konverter pretvara optičke signale sa OCO1-00/2-00u u SAT / ZEM signale.
Izlaze spajamo na multiswitch. VL / VH / HL / HH + terr. (5xF)
Ima ugrađeno napajanje.
Optical quattro converter transmodulates optical signals in SAT IF signals to connect a multiswitch
incl. power supply (18V=/700mA)

optički converter QUATRO + TERR OPU14-01 AXING

Naziv artikla: optički converter QUATRO + TERR OPU14-01 AXING

Šifra artikla: OPU14-01

Opis: optički konverter pretvara optičke signale sa OCO1-00/2-00 u SAT / ZEM signale.
Izlaze spajamo na multiswitch. VL / VH / HL / HH + terr. (5xF)
Napajanje putem SAT izlaza
Optical quattro converter transmodulates optical signals in SAT IF signals to connect a multiswitch

optički kabel FC/PC  10m singl mod armirani sivi OAK10-01

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 10m singl mod armirani sivi OAK10-01

Šifra artikla: OAK010-01

Opis: singl mode optički kabel gušenje 0,3db/km AXING PREMIUM LINE
Optical cable steel armoured with FC/PC connectors
Single mode cable a 3 mm diameter, a Attenuation 0,3 dB/km, a Bending radius > 10 mm, a FC/PC male, a UV stabilised, a Colour gray
high band width and tranfer rate, easily laying e.g. in ductwork, high fire protection, no interferences by electrical or electromagnetic field
Cijene i rok dobave slijedećih modela na upit:
OAK001-01 optički kabel FC/PC 1m singl mode, armiran
OAK005-01 Optički kabel FC/PC 5m singl mode, armiran
OAK010-01 Optički kabel FC/PC 10m singl mode, armiran
OAK020-01Optički kabel FC/PC 20m singl mode, armiran
OAK030-02 Optički kabel FC/PC 30m singl mode, armiran
OAK050-01 Optički kabel FC/PC 50m singl mode, armiran
OAK100-01 Optički kabel FC/PC 100m singl mode, armiran
OAK200-01 Optički kabel FC/PC 200m singl mode , armiran

Cijena (MPC): 240,00kn

kom

optički kabel FC/PC  10m singl mode bijeli OAK10-02

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 10m singl mode bijeli OAK10-02

Šifra artikla: OAK010-02

Opis: singl mode optički kabel gušenje 0,3db/km AXING PREMIUM LINE
Optical cable with FC/PC connectors,
Single mode cable, 3mm diameter, Attenuation 0,3dB/km, Bending radius >10mm, FC/PC male, UV stabilised, Colour white
high band width and tranfer rate, easily laying e.g. in ductwork, high fire protection, no interferences by electrical or electromagnetic field,
Cijene i rok dobave slijedećih modela na upit:
OAK001-02 optički kabel FC/PC 1m singl mode
OAK005-02 Optički kabel FC/PC 5m singl mode
OAK010-02 Optički kabel FC/PC 10m singl mode
OAK020-02 Optički kabel FC/PC 20m singl mode
OAK030-02 Optički kabel FC/PC 30m singl mode
OAK050-02 Optički kabel FC/PC 50m singl mode
OAK100-02 Optički kabel FC/PC 100m singl mode
OAK200-02 Optički kabel FC/PC 200m singl mode
OAK500-02 Optički kabel FC/PC 500m singl mode

Cijena (MPC): 130,00kn

kom

optički kabel FC/PC 020m armirani sivi OAK20-01

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 020m armirani sivi OAK20-01

Šifra artikla: OAK020-01

Opis: singl mode optički kabel gušenje 0,3db/km AXING PREMIUM LINE
ostale karakteristike kao OAK010-01

Cijena (MPC): 380,00kn

kom

[1] [2]

Izdvojeni proizvod

Naziv artikla: PRIMJER SVS990-01 + SPU996-00 + SPU994-00

PRIMJER SVS990-01 + SPU996-00 + SPU994-00

Proizvod na akciji

Naziv artikla: DVB-T DIA42 sobna FULL HD DVB-T/DVB-T2 antena, 42/38dB

Cijena (MPC): 350,00kn

AKCIJA (MPC): 245,00kn

DVB-T DIA42 sobna FULL HD DVB-T/DVB-T2 antena, 42/38dB

Newsletter

Ukoliko se želite prijaviti za primanje obavijesti o novim proizvodima i uslugama putem maila, pošaljite nam ovim putem svoju e-mail adresu.

E-mail adresa:

E-mail adresa (potvrda):