M+S Logo

M+S d.o.o. - uvoz, zastupstva i daljnja prodaja uređaja i opreme za distribuciju zemaljskih, satelitskih i kabelskih signala te pripadajuća antenska oprema.
Zastupstva za RH - AXING, FAGOR ELECTRONICA, PROMAX.
Distributer za RH - TELESYSTEM, MTI, TRANSMEDIA, MINWA, CLICKTRONIC, TECXUS, GOOBAY.

AXING
  Web element Početna Web element O nama Web element Novosti Web element Recenzije Web element Izdvojeni proizvodi Web element Proizvodi na akciji Web element Podrška Web element FAQ Web element Kontakt  
Image

Tražilica:

Upišite traženi pojam
Izaberite kategoriju

Košarica

Broj artikala: 0
Ukupna cijena: 0,00kn

Spacer

Prodajni asortiman

Download cjenika Download cjenika

 

Proizvodi

[<< 1. Antenska oprema i sustavi]

OPTIKA AXING - satelit putem optike

[1] [2]

Naziv artikla: OPTIKA LNB RAZVOD, AXING PREMIUM LINE

Šifra artikla: OPTIKA AXING PRIMJER

Opis: SATELIT PUTEM OPTIKE AXING
Distribucija satelitskog i zemaljskog signala putem optike omogućuje dijeljenje signala na velikim udaljenostima.
Moguće je povezivanje više zgrada sa jednom zajedničkom antenom. Na cetralnom mjestu signal sa satelitske antene se putem optičkog seta lnb-a i transmitter-a OCO2-00 koji povezuje i DVB-T, FM i DAB, pretvara u optički signal prenosi na jednu ili više udaljenih lokacija. Tamo se putem optičkog prijemnika ORX15-00
pretvara iz optičkog signala u SAT ili zemaljski signal te dalje distribuira direktno ili putem multiswitch-a, ili glavne stanice na više stotina priključaka.

 OPTIKA AXING prijenos satelitskog signala optikom

Naziv artikla: OPTIKA AXING prijenos satelitskog signala optikom

Šifra artikla: OPTIKA

Opis: OPREMA ZA PRIJENOS SATELITSKOG SIGNALA PUTEM OPTIKE

OCO2-00 Optički LNB set: SAT/DVB-T/DAB/FM / 2xOUT

OVE2-01 Optički razdjelnik na 2 FC / PC
OVE3-01 Optički razdjelnik na 3 FC / PC
OVE4-01 Optički razdjelnik na 4 FC / PC
OVE8-01 Optički razdjelnik na 5 FC / PC
OZU1-00 optička spojnica FC / PC
OZU2-05 optički atenuator FC / PC 5dB
OAK001-02 Optički kabel FC/PC 1m,
OAK005-01 Optički kabel FC/PC 5m, armiran
OAK005-02 Optički kabel FC/PC 5m
OAK010-01 Optički kabel FC/PC 10m, armiran
OAK010-02 Optički kabel FC/PC 10m
OAK020-01 Optički kabel FC/PC 20m, armiran
OAK020-02 Optički kabel FC/PC 20m
OAK030-01 Optički kabel FC/PC 30m, armiran
OAK030-02 Optički kabel FC/PC 30m,
OAK050-01 Optički kabel FC/PC 50m, armiran
OAK050-02 Optički kabel FC/PC 50m,
OAK100-01 Optički kabel FC/PC 100m, armiran
OAK100-02 Optički kabel FC/PC 100m
OAK200-01 Optički kabel FC/PC 200m, armiran
OAK200-02 Optički kabel FC/PC 200m
SZU99-06 opcionalno napajanje za OPU14-03
Pogledajte na slijedećem linku: SATELIT I ZEMLJA PUTEM OPTIKEhttp://download.axing.com/BAs/BA_OPU-14_15-xx.pdf

OCO 2-00 optički LNB set: SAT/DVB-T/DAB/FM; AXING

Naziv artikla: OCO 2-00 optički LNB set: SAT/DVB-T/DAB/FM; AXING

Šifra artikla: OCO2-00

Opis: optički LNB, optički transmiter ulaz SAT, ulaz DVB-T/DAB/FM; izlaz optički 2x
optical LNB, optical Transmitter with terr. input (FM/DVB-T/DAB) and 2 optical outputs in 1310 nm technology
Transmitter IP65 for outdoor use
2 m N coaxial cable
plug in power supply
water protection for FC/PC connectors
FC/PC terminator
Artikl dostupan po narudžbi cca 10 radnih dana. Provjera cijene i dobavljivosti prilikom narudžbe.

optički kabel FC/PC  10m singl mod armirani sivi OAK10-01

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 10m singl mod armirani sivi OAK10-01

Šifra artikla: OAK010-01

Opis: singl mode optički kabel gušenje 0,3db/km AXING PREMIUM LINE
Optical cable steel armoured with FC/PC connectors
Single mode cable a 3 mm diameter, a Attenuation 0,3 dB/km, a Bending radius > 10 mm, a FC/PC male, a UV stabilised, a Colour gray
high band width and tranfer rate, easily laying e.g. in ductwork, high fire protection, no interferences by electrical or electromagnetic field
Cijene i rok dobave slijedećih modela na upit:
OAK001-01 optički kabel FC/PC 1m singl mode, armiran
OAK005-01 Optički kabel FC/PC 5m singl mode, armiran
OAK010-01 Optički kabel FC/PC 10m singl mode, armiran
OAK020-01Optički kabel FC/PC 20m singl mode, armiran
OAK030-02 Optički kabel FC/PC 30m singl mode, armiran
OAK050-01 Optički kabel FC/PC 50m singl mode, armiran
OAK100-01 Optički kabel FC/PC 100m singl mode, armiran
OAK200-01 Optički kabel FC/PC 200m singl mode , armiran

Cijena (MPC): 255,00kn

kom

optički kabel FC/PC  10m singl mode bijeli OAK10-02

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 10m singl mode bijeli OAK10-02

Šifra artikla: OAK010-02

Opis: singl mode optički kabel gušenje 0,3db/km AXING PREMIUM LINE
Optical cable with FC/PC connectors,
Single mode cable, 3mm diameter, Attenuation 0,3dB/km, Bending radius >10mm, FC/PC male, UV stabilised, Colour white
high band width and tranfer rate, easily laying e.g. in ductwork, high fire protection, no interferences by electrical or electromagnetic field,
Cijene i rok dobave slijedećih modela na upit:
OAK001-02 optički kabel FC/PC 1m singl mode
OAK005-02 Optički kabel FC/PC 5m singl mode
OAK010-02 Optički kabel FC/PC 10m singl mode
OAK020-02 Optički kabel FC/PC 20m singl mode
OAK030-02 Optički kabel FC/PC 30m singl mode
OAK050-02 Optički kabel FC/PC 50m singl mode
OAK100-02 Optički kabel FC/PC 100m singl mode
OAK200-02 Optički kabel FC/PC 200m singl mode
OAK500-02 Optički kabel FC/PC 500m singl mode

Cijena (MPC): 130,00kn

kom

optički kabel FC/PC 100m singl mod armirani sivi OAK100-03

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 100m singl mod armirani sivi OAK100-03

Šifra artikla: OAK100-03

Opis: OAK 100-03 Optic cable steel armoured; 00 m on wooden drum; Assembled with SC / APC plugs; Type single-mode; Colour grey

optički kabel FC/PC 20m singl mod armirani sivi OAK20-01

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 20m singl mod armirani sivi OAK20-01

Šifra artikla: OAK020-01

Opis: singl mode optički kabel gušenje 0,3db/km AXING PREMIUM LINE
ostale karakteristike kao OAK010-01

Cijena (MPC): 380,00kn

kom

optički kabel FC/PC 50m singl mod armirani sivi OAK50-01

Naziv artikla: optički kabel FC/PC 50m singl mod armirani sivi OAK50-01

Šifra artikla: OAK50-01

Opis: OAK 50-01 Optic cable steel armoured, 50 m in polybag, FC/PC male, Colour gray
Single mode cable3 mm diameterBending radius > 10 mmFC/PC maleUV stabilisedColour grayOAK 010-01...OAK 030-01 in a ringOAK 050-01...OAK 200-01on a wooden drum

optički predajnik AXING premium line; OTX51-00

Naziv artikla: optički predajnik AXING premium line; OTX51-00

Šifra artikla: OTX51-00

Opis:

OTX 51-00 Optical transmitter / OTX 51-00 Optischer Sender
For optical transmission of satellite signals and 16 CATV channels
Incoming RF signals are converted into optical signals
Automatic gain control
1 optical output (SC/APC)
5 cascade RF outputs

Inputs
Number 5
Frequency range 87… 862 MHz @ DVB-C/T/T2
950…2150 MHz @ DVB-S/S2/S2X
number of channels (DVB-C/T/T2) max. 16
Input level 74…80 dBµV @ DVB-C/T/T2
69…86 dBµV @ DVB-S/S2/S2X
AGC level dynamics 20 dB
Max. LNB current 250 mA per input @ 14 V
Test ports 2
Test port frequency range (TERR | SAT HH) 87…862 | 950…2150 MHz
Trunk outputs
Number 5
Throug loss <2 dB
Type F-female
Return loss 10 dB
Output
Number of optical outputs 1
Optical connector SC/APC
Optical return loss >45 dB
Optical level +7.5 dBm
Wavelength 1310 nm
Safety class 1M
General
Operation voltage 184…264 VAC/50…60Hz
Power consumption 15 W
Operating temperature range -5…+50°C
Dimensions (W × H × D) appr. 230 x 230 x 50 mm
Weight 1,880 kg



optički prijemnik 1GHz CATV AXING premium line; ORX 1-00

Naziv artikla: optički prijemnik 1GHz CATV AXING premium line; ORX 1-00

Šifra artikla: ORX1-00

Opis: CATV optički prijemnik pretvara optiku u RF AXING
ORX 1-00 CATV OPTICAL RECEIVER AXING
ORX 1-00 Optical receiver | 1 GHz
47…1002 MHz
Optic in RF
Input:
Optical connectorSC/APC
Optical level 12 dBm...-1 dBm
Wavelength1110 ...1650 nm
Optical return loss ≥45 dB
Output:
Frequency range 47...1002 MHz
Output level 80 dBμV
Operation voltage9 VDC / 12 V DC; Weight0,294 kg

Artikl dostupan po narudžbi cca 10 radnih dana. Provjera cijene i dobavljivosti prilikom narudžbe.

[1] [2]

Izdvojeni proizvod

Naziv artikla: MHL363 MHL adapter micro USB-m na HDMI-ž + micro USB-ž; 11pin

Cijena (MPC): 150,00kn

MHL363  MHL adapter micro USB-m na HDMI-ž + micro USB-ž; 11pin

Proizvod na akciji

Naziv artikla: zinc air baterija 1,4V V10 100mAh Panasonic PR10 6kom; BATV10 P

Cijena (MPC): 38,00kn

AKCIJA (MPC): 19,00kn

zinc air baterija 1,4V V10 100mAh Panasonic PR10 6kom; BATV10 P

Newsletter

Ukoliko se želite prijaviti za primanje obavijesti o novim proizvodima i uslugama putem maila, pošaljite nam ovim putem svoju e-mail adresu.

E-mail adresa:

E-mail adresa (potvrda):